Maseczka z roślin morskich

Maseczka z roślin morskich

maseczka Forever Marine Mask  –  Piękno z morskich głębin
Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy. Będziecie zachwyceni efektami, jakie przynosi jej stosowanie!

Forever Marine Mask działa ściągająco i wspaniale pomaga redukować zmarszczki. Jednocześnie wchłania nadmiar tłuszczu i oczyszcza skórę z martwego naskórka, wspierając właściwy rozwój komórek. Wystarczy przyjrzeć się składnikom, by przekonać się, jak wielkie bogactwo substancji odżywczych Forever Marine Mask dostarcza skórze.
Nasz stabilizowany miąższ AloeVera.nte.pl jest najbardziej skuteczna substancja nawilżająca, jaką oferuje natura, wodorosty są obfite w sole mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i polisacharydy – czyli substancje niezbędne, by skóra była zdrowa i promienna. Dzięki dobroczynnym właściwościom wyciągów z alg i wodorostów oraz minerałom organicznym maseczka zapewnia skórze remineralnizację, a także przywraca jej równowagę i blask.

Z Forever Marine Mask można korzystać niezależnie od typu cery i wieku, przeciwdziałając negatywnym skutkom zanieczyszczeń i innych czynników środowiskowych. Maseczka jest doskonała dla skóry, na której widoczne są oznaki starzenia (wysuszenie, brak jędrności, zmarszczki, ziemistość cery) i którą trzeba „odmłodzić”.
Forever Marine Mask jest łatwa w użyciu, nie wymaga mieszania. Nakładamy ją po prostu na czystą twarz i szyję i pozostawiamy do wyschnięcia – około 15-20 minut. Następnie zmywamy ją ciepłą wodą i delikatnie osuszamy twarz miękkim ręcznikiem, by ukazać świeżą, promienną cerę. Najlepsze efekty przynosi stosowanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Aby dopełnić zabiegu pielęgnacji skóry, po każdorazowym użyciu maseczki należy wmasować w skórę kilka kropel Alpha-E Factor – zobacz więcej oraz R3 Factor – dzięki temu cera będzie jedwabiście gładka i miękka.
Twoja skóra pokocha wyjątkowa skuteczność oraz jakość naturalnych składników Forever Marine Mask!

Dodaj komentarz